Tennisvereniging Anna Paulowna

BuitenbanenGeen ladder
Anna Paulowna2 buitenbanen
Tennisvereniging Anna Paulowna is een padelclub in Anna Paulowna (Noord-Holland) met 2 padelbanen (2 buiten), actief sinds 2024. Reserveren loopt via KNLTB Meet & Play. Binnen 10 kilometer liggen 3 andere padelclubs, de dichtstbijzijnde is Hink Padel Schagen in Schagen op 7 km.

Sportpark Kleine Sluis 4

1761 LP Anna Paulowna

  • Reserveren via KNLTB Meet & Play
  • Padel sinds 2024

Een ladder starten bij Tennisvereniging Anna Paulowna

Tennisvereniging Anna Paulowna heeft nog geen ladder competitie. Registreer je kosteloos en krijg bericht zodra er in Anna Paulowna een begint.

Gratis registreren

De banen van Tennisvereniging Anna Paulowna

2

padelbanen

NL-gemiddelde: 4,7

0

binnenbanen

NL-gemiddelde: 6,2

2

buitenbanen

NL-gemiddelde: 3,6

Met 2 padelbanen ligt Tennisvereniging Anna Paulowna onder het landelijk gemiddelde van 4,7 banen per padelclub.

Tennisvereniging Anna Paulowna: veelgestelde vragen

Alles wat je moet weten over padelclub Tennisvereniging Anna Paulowna in Anna Paulowna.

Tennisvereniging Anna Paulowna heeft 2 padelbanen (2x buiten). De club is gevestigd in Anna Paulowna.

Tennisvereniging Anna Paulowna heeft 2 outdoor padelbanen.

Tennisvereniging Anna Paulowna is gevestigd op Sportpark Kleine Sluis 4 te Anna Paulowna.

Tennisvereniging Anna Paulowna telt 2 padelbanen, tegen 4,7 gemiddeld per Nederlandse padelclub.

Nog niet. Bij Tennisvereniging Anna Paulowna in Anna Paulowna is nog geen ladder van start gegaan. Via Uppadel kun je er zelf een beginnen.

Registreer je gratis op Uppadel en geef Anna Paulowna op als speelgebied. Zolang er bij Tennisvereniging Anna Paulowna geen ladder loopt, zie je meteen welke competities in de buurt wel openstaan.

De 3 dichtstbijzijnde padelclubs bij Tennisvereniging Anna Paulowna zijn Hink Padel Schagen in Schagen (7 km), SkagaVenture in Schagen (9 km) en Indoor padel en tennis Den Helder in Den Helder (10 km). De afstanden zijn hemelsbreed gemeten vanaf Tennisvereniging Anna Paulowna.

Reserveren van alle 2 de banen bij Tennisvereniging Anna Paulowna loopt via KNLTB Meet & Play.

De padelbanen van Tennisvereniging Anna Paulowna liggen er sinds 2024, inmiddels 2 jaar. Padellen in Anna Paulowna kan hier dus al even.

Beheer je deze club?

Claim Tennisvereniging Anna Paulowna en start een gratis ladder voor je leden.

Ladder spelen bij Tennisvereniging Anna Paulowna?

Registreer je gratis en zie meteen welke ladders in Anna Paulowna en omgeving openstaan.