Padel & Racketclub Huisduinen

BuitenbanenGeen ladder
Den Helder3 buitenbanen
Padel & Racketclub Huisduinen is een padelclub in Den Helder (Noord-Holland) met 3 padelbanen (3 buiten), actief sinds 2025. Reserveren loopt via Playtomic. Binnen 10 kilometer liggen 2 andere padelclubs, de dichtstbijzijnde is PadelCasa Den Helder in Den Helder op 1 km.

Schapendijkje 6

1782 TG Den Helder

  • Reserveren via Playtomic
  • Padel sinds 2025

Een ladder starten bij Padel & Racketclub Huisduinen

Nog geen ladder bij Padel & Racketclub Huisduinen. Wie zich gratis registreert, krijgt een seintje op het moment dat er een start.

Gratis registreren

Padel & Racketclub Huisduinen in cijfers

3

padelbanen

NL-gemiddelde: 4,7

0

binnenbanen

NL-gemiddelde: 6,2

3

buitenbanen

NL-gemiddelde: 3,6

Met 3 padelbanen ligt Padel & Racketclub Huisduinen onder het landelijk gemiddelde van 4,7 banen per padelclub.

Padel & Racketclub Huisduinen: veelgestelde vragen

Alles wat je moet weten over padelclub Padel & Racketclub Huisduinen in Den Helder.

Padel & Racketclub Huisduinen heeft 3 padelbanen (3x buiten). De club is gevestigd in Den Helder.

Padel & Racketclub Huisduinen heeft 3 outdoor padelbanen.

Padel & Racketclub Huisduinen is gevestigd op Schapendijkje 6 te Den Helder.

Voorlopig niet, want Padel & Racketclub Huisduinen heeft nog geen actieve ladder. Wie zich registreert krijgt bericht wanneer daar verandering in komt.

Je meldt je individueel aan en vormt een team; de indeling gaat op gemiddelde speelsterkte. Wedstrijden plan je zelf, scores voer je in de app in en de stand loopt automatisch mee. Bij Padel & Racketclub Huisduinen moet de eerste ladder nog beginnen.

De 3 dichtstbijzijnde padelclubs bij Padel & Racketclub Huisduinen zijn PadelCasa Den Helder in Den Helder (1 km), Indoor padel en tennis Den Helder in Den Helder (3 km) en TPV Deuce in Den Burg (11 km). De afstanden zijn hemelsbreed gemeten vanaf Padel & Racketclub Huisduinen.

Reserveren van alle 3 de banen bij Padel & Racketclub Huisduinen loopt via Playtomic.

De padelbanen van Padel & Racketclub Huisduinen liggen er sinds 2025, inmiddels 1 jaar. Padellen in Den Helder kan hier dus al even.

Padel & Racketclub Huisduinen telt 3 padelbanen, tegen 4,7 gemiddeld per Nederlandse padelclub.

Beheer je deze club?

Claim Padel & Racketclub Huisduinen en start een gratis ladder voor je leden.

Ladder spelen bij Padel & Racketclub Huisduinen?

Registreer je gratis en zie meteen welke ladders in Den Helder en omgeving openstaan.