Tennisvereniging Gramsbergen

BuitenbanenGeen ladder
Gramsbergen2 buitenbanen
Tennisvereniging Gramsbergen is een padelclub in Gramsbergen (Overijssel) met 2 padelbanen (2 buiten), actief sinds 2025. Reserveren loopt via KNLTB Meet & Play. Binnen 10 kilometer liggen 3 andere padelclubs, de dichtstbijzijnde is Coevorder Tennisclub in Coevorden op 7 km.

Hoge Holt 9

7783 BH Gramsbergen

  • Reserveren via KNLTB Meet & Play
  • Padel sinds 2025

Een ladder starten bij Tennisvereniging Gramsbergen

Nog geen ladder bij Tennisvereniging Gramsbergen. Wie zich gratis registreert, krijgt een seintje op het moment dat er een start.

Gratis registreren

Tennisvereniging Gramsbergen in cijfers

2

padelbanen

NL-gemiddelde: 4,7

0

binnenbanen

NL-gemiddelde: 6,2

2

buitenbanen

NL-gemiddelde: 3,6

Met 2 padelbanen ligt Tennisvereniging Gramsbergen onder het landelijk gemiddelde van 4,7 banen per padelclub.

Tennisvereniging Gramsbergen: veelgestelde vragen

Alles wat je moet weten over padelclub Tennisvereniging Gramsbergen in Gramsbergen.

Tennisvereniging Gramsbergen heeft 2 padelbanen (2x buiten). De club is gevestigd in Gramsbergen.

Tennisvereniging Gramsbergen heeft 2 outdoor padelbanen.

Tennisvereniging Gramsbergen is gevestigd op Hoge Holt 9 te Gramsbergen.

De padelbanen van Tennisvereniging Gramsbergen liggen er sinds 2025, inmiddels 1 jaar. Padellen in Gramsbergen kan hier dus al even.

Tennisvereniging Gramsbergen telt 2 padelbanen, tegen 4,7 gemiddeld per Nederlandse padelclub.

Voorlopig niet, want Tennisvereniging Gramsbergen heeft nog geen actieve ladder. Wie zich registreert krijgt bericht wanneer daar verandering in komt.

Je meldt je individueel aan en vormt een team; de indeling gaat op gemiddelde speelsterkte. Wedstrijden plan je zelf, scores voer je in de app in en de stand loopt automatisch mee. Bij Tennisvereniging Gramsbergen moet de eerste ladder nog beginnen.

De 3 dichtstbijzijnde padelclubs bij Tennisvereniging Gramsbergen zijn Coevorder Tennisclub in Coevorden (7 km), Plaza Sportz Coevorden in Coevorden (7 km) en Tennis en Padel Club Hardenberg in Hardenberg (8 km). De afstanden zijn hemelsbreed gemeten vanaf Tennisvereniging Gramsbergen.

Reserveren van alle 2 de banen bij Tennisvereniging Gramsbergen loopt via KNLTB Meet & Play.

Beheer je deze club?

Claim Tennisvereniging Gramsbergen en start een gratis ladder voor je leden.

Ladder spelen bij Tennisvereniging Gramsbergen?

Registreer je gratis en zie meteen welke ladders in Gramsbergen en omgeving openstaan.