GSPV De Ramenlappers
Een ladder starten bij GSPV De Ramenlappers
GSPV De Ramenlappers heeft nog geen ladder competitie. Registreer je kosteloos en krijg bericht zodra er in Groningen een begint.
De banen van GSPV De Ramenlappers
3
padelbanen
NL-gemiddelde: 4,7
Groningen: 6,2
0
binnenbanen
NL-gemiddelde: 6,2
Groningen: 10,3
3
buitenbanen
NL-gemiddelde: 3,6
Groningen: 3,0
Met 3 padelbanen ligt GSPV De Ramenlappers onder het landelijk gemiddelde van 4,7 banen per padelclub, dat in Groningen op 6,2 ligt.
GSPV De Ramenlappers: veelgestelde vragen
Alles wat je moet weten over padelclub GSPV De Ramenlappers in Groningen.
GSPV De Ramenlappers heeft 3 padelbanen (3x buiten). De club is gevestigd in Groningen.
GSPV De Ramenlappers heeft 3 outdoor padelbanen.
GSPV De Ramenlappers is gevestigd op Blauwborgje 16 te Groningen.
De 3 dichtstbijzijnde padelclubs bij GSPV De Ramenlappers zijn Aclo Sportcentrum in Groningen (< 1 km), Peakz Padel Groningen Atoomweg in Groningen (3 km) en Peakz Padel Groningen Suikerterrein in Groningen (3 km). De afstanden zijn hemelsbreed gemeten vanaf GSPV De Ramenlappers.
De padelbanen van GSPV De Ramenlappers liggen er sinds 2018, inmiddels 8 jaar. Padellen in Groningen kan hier dus al even.
GSPV De Ramenlappers telt 3 padelbanen, tegen 4,7 gemiddeld per Nederlandse padelclub en 6,2 in Groningen.
Nog niet. Bij GSPV De Ramenlappers in Groningen is nog geen ladder van start gegaan. Via Uppadel kun je er zelf een beginnen.
Registreer je gratis op Uppadel en geef Groningen op als speelgebied. Zolang er bij GSPV De Ramenlappers geen ladder loopt, zie je meteen welke competities in de buurt wel openstaan.
Meer padelclubs in Groningen en omgeving
De 6 dichtstbijzijnde padelclubs bij GSPV De Ramenlappers, binnen een straal van 5 km.
Aclo Sportcentrum
Peakz Padel Groningen Atoomweg
Peakz Padel Groningen Suikerterrein
The Padellers - Groningen - Ulgersmaweg
Momentum Padel
Cream Crackers Tennis & Padel
Beheer je deze club?
Claim GSPV De Ramenlappers en start een gratis ladder voor je leden.
Ladder spelen bij GSPV De Ramenlappers?
Registreer je gratis en zie meteen welke ladders in Groningen en omgeving openstaan.
