TV Overdam
Ladder competitie starten bij TV Overdam
TV Overdam heeft nog geen ladder competitie. Registreer je kosteloos en krijg bericht zodra er in Leidschendam een begint.
TV Overdam vergeleken
6
padelbanen
NL-gemiddelde: 4,7
0
binnenbanen
NL-gemiddelde: 6,2
6
buitenbanen
NL-gemiddelde: 3,6
Met 6 padelbanen ligt TV Overdam boven het landelijk gemiddelde van 4,7 banen per padelclub.
Veelgestelde vragen over TV Overdam
Alles wat je moet weten over padelclub TV Overdam in Leidschendam.
TV Overdam heeft 6 padelbanen (6x buiten). De club is gevestigd in Leidschendam.
TV Overdam heeft 6 outdoor padelbanen.
TV Overdam is gevestigd op Van Ruysdaellaan 3c te Leidschendam.
Reserveren van alle 6 de banen bij TV Overdam loopt via Playtomic.
De padelbanen van TV Overdam liggen er sinds 2025, inmiddels 1 jaar. Padellen in Leidschendam kan hier dus al even.
TV Overdam telt 6 padelbanen, tegen 4,7 gemiddeld per Nederlandse padelclub.
Nog niet. Bij TV Overdam in Leidschendam is nog geen ladder van start gegaan. Via Uppadel kun je er zelf een beginnen.
Registreer je gratis op Uppadel en geef Leidschendam op als speelgebied. Zolang er bij TV Overdam geen ladder loopt, zie je meteen welke competities in de buurt wel openstaan.
De 3 dichtstbijzijnde padelclubs bij TV Overdam zijn Sportcentrum Mariahoeve B.V. in Den Haag (3 km), Tennispark Nieuw Marlot in Den Haag (3 km) en Binck Padel in Den Haag (4 km). De afstanden zijn hemelsbreed gemeten vanaf TV Overdam.
Meer padelclubs in Leidschendam en omgeving
De 6 dichtstbijzijnde padelclubs bij TV Overdam, binnen een straal van 5 km.
Beheer je deze club?
Claim TV Overdam en start een gratis ladder voor je leden.
Ladder spelen bij TV Overdam?
Registreer je gratis en zie meteen welke ladders in Leidschendam en omgeving openstaan.
