Tennisvereniging NTC Nijeveen

BuitenbanenGeen ladder
Nijeveen2 buitenbanen
Tennisvereniging NTC Nijeveen is een padelclub in Nijeveen (Drenthe) met 2 padelbanen (2 buiten), actief sinds 2023. Reserveren loopt via KNLTB Meet & Play. Binnen 10 kilometer liggen 3 andere padelclubs, de dichtstbijzijnde is MLTC in Meppel op 6 km.

Tussenboersweg 10

7948 NZ Nijeveen

  • Reserveren via KNLTB Meet & Play
  • Padel sinds 2023

Een ladder starten bij Tennisvereniging NTC Nijeveen

Nog geen ladder bij Tennisvereniging NTC Nijeveen. Wie zich gratis registreert, krijgt een seintje op het moment dat er een start.

Gratis registreren

Tennisvereniging NTC Nijeveen in cijfers

2

padelbanen

NL-gemiddelde: 4,7

0

binnenbanen

NL-gemiddelde: 6,2

2

buitenbanen

NL-gemiddelde: 3,6

Met 2 padelbanen ligt Tennisvereniging NTC Nijeveen onder het landelijk gemiddelde van 4,7 banen per padelclub.

Tennisvereniging NTC Nijeveen: veelgestelde vragen

Alles wat je moet weten over padelclub Tennisvereniging NTC Nijeveen in Nijeveen.

Tennisvereniging NTC Nijeveen heeft 2 padelbanen (2x buiten). De club is gevestigd in Nijeveen.

Tennisvereniging NTC Nijeveen heeft 2 outdoor padelbanen.

Tennisvereniging NTC Nijeveen is gevestigd op Tussenboersweg 10 te Nijeveen.

Reserveren van alle 2 de banen bij Tennisvereniging NTC Nijeveen loopt via KNLTB Meet & Play.

De padelbanen van Tennisvereniging NTC Nijeveen liggen er sinds 2023, inmiddels 3 jaar. Padellen in Nijeveen kan hier dus al even.

Tennisvereniging NTC Nijeveen telt 2 padelbanen, tegen 4,7 gemiddeld per Nederlandse padelclub.

Voorlopig niet, want Tennisvereniging NTC Nijeveen heeft nog geen actieve ladder. Wie zich registreert krijgt bericht wanneer daar verandering in komt.

Je meldt je individueel aan en vormt een team; de indeling gaat op gemiddelde speelsterkte. Wedstrijden plan je zelf, scores voer je in de app in en de stand loopt automatisch mee. Bij Tennisvereniging NTC Nijeveen moet de eerste ladder nog beginnen.

De 3 dichtstbijzijnde padelclubs bij Tennisvereniging NTC Nijeveen zijn MLTC in Meppel (6 km), Padelcentrum Meppel in Meppel (6 km) en LTC Steenwijk in Tuk (8 km). De afstanden zijn hemelsbreed gemeten vanaf Tennisvereniging NTC Nijeveen.

Beheer je deze club?

Claim Tennisvereniging NTC Nijeveen en start een gratis ladder voor je leden.

Ladder spelen bij Tennisvereniging NTC Nijeveen?

Registreer je gratis en zie meteen welke ladders in Nijeveen en omgeving openstaan.