Tennis & Padel Uitwijk
Tennis & Padel Uitwijk is een padelclub in Wijk bij Duurstede (Utrecht) met 4 padelbanen (4 outdoor), actief sinds 2023. Reserveren loopt via KNLTB Meet & Play. Binnen 10 kilometer liggen 5 andere padelclubs, de dichtstbijzijnde is Sportcentrum Beusichem in Beusichem op 4 km.
4(outdoor)
Ladder competitie starten bij Tennis & Padel Uitwijk
Nog geen ladder bij Tennis & Padel Uitwijk. Wie zich gratis registreert, krijgt een seintje op het moment dat er een start.
De banen van Tennis & Padel Uitwijk
4
padelbanen
NL-gemiddelde: 4,7
0
indoor
NL-gemiddelde: 6,2
4
outdoor
NL-gemiddelde: 3,6
Met 4 padelbanen ligt Tennis & Padel Uitwijk onder het landelijk gemiddelde van 4,7 banen per padelclub.
Veelgestelde vragen over Tennis & Padel Uitwijk
Alles wat je moet weten over padelclub Tennis & Padel Uitwijk in Wijk bij Duurstede.
Tennis & Padel Uitwijk heeft 4 padelbanen (4x outdoor). De club is gevestigd in Wijk bij Duurstede.
Tennis & Padel Uitwijk heeft 4 outdoor padelbanen.
Tennis & Padel Uitwijk is gevestigd op Lekdijk Oost 15 te Wijk bij Duurstede.
Tennis & Padel Uitwijk telt 4 padelbanen, tegen 4,7 gemiddeld per Nederlandse padelclub.
Voorlopig niet, want Tennis & Padel Uitwijk heeft nog geen actieve ladder. Wie zich registreert krijgt bericht wanneer daar verandering in komt.
Je meldt je individueel aan en vormt een team; de indeling gaat op gemiddelde speelsterkte. Wedstrijden plan je zelf, scores voer je in de app in en de stand loopt automatisch mee. Bij Tennis & Padel Uitwijk moet de eerste ladder nog beginnen.
De 3 dichtstbijzijnde padelclubs bij Tennis & Padel Uitwijk zijn Sportcentrum Beusichem in Beusichem (4 km), Tennis- & padel Vereniging Ter Weijde in Culemborg (7 km) en Amerongse Tennis Vereniging in Amerongen (8 km). De afstanden zijn hemelsbreed gemeten vanaf Tennis & Padel Uitwijk.
Reserveren van alle 4 de banen bij Tennis & Padel Uitwijk loopt via KNLTB Meet & Play.
De padelbanen van Tennis & Padel Uitwijk liggen er sinds 2023, inmiddels 3 jaar. Padellen in Wijk bij Duurstede kan hier dus al even.
Meer padelclubs in Wijk bij Duurstede en omgeving
De 6 dichtstbijzijnde padelclubs bij Tennis & Padel Uitwijk, binnen een straal van 11 km.
Sportcentrum Beusichem
Tennis- & padel Vereniging Ter Weijde
Amerongse Tennis Vereniging
The Padellers - Doorn
Larsheim Tennis & Padel
Padel & Tennis Plaza Tiel
Beheer je deze club?
Claim Tennis & Padel Uitwijk en start een gratis ladder voor je leden.
Ladder spelen bij Tennis & Padel Uitwijk?
Registreer je gratis en zie meteen welke ladders in Wijk bij Duurstede en omgeving openstaan.
