Padel Etten-Leur
Padel Etten-Leur is een padelclub in Etten-Leur (Noord-Brabant) met 5 padelbanen (5 outdoor), actief sinds 2018. Reserveren loopt via bookaball. Binnen 10 kilometer liggen 14 andere padelclubs, de dichtstbijzijnde is ZUIT NL in Etten-Leur op 1 km.
5(outdoor)
Nog geen ladder bij Padel Etten-Leur
Er is nog geen ladder competitie bij Padel Etten-Leur. Registreer je gratis, dan geven we je een seintje zodra er een start.
Padel Etten-Leur vergeleken
5
padelbanen
NL-gemiddelde: 4,7
0
indoor
NL-gemiddelde: 6,2
5
outdoor
NL-gemiddelde: 3,6
Met 5 padelbanen ligt Padel Etten-Leur rond het landelijk gemiddelde van 4,7 banen per padelclub.
Veelgestelde vragen over Padel Etten-Leur
Alles wat je moet weten over padelclub Padel Etten-Leur in Etten-Leur.
Padel Etten-Leur heeft 5 padelbanen (5x outdoor). De club is gevestigd in Etten-Leur.
Padel Etten-Leur heeft 5 outdoor padelbanen.
Padel Etten-Leur is gevestigd op Olympiade 15 te Etten-Leur.
De 3 dichtstbijzijnde padelclubs bij Padel Etten-Leur zijn ZUIT NL in Etten-Leur (1 km), TPC Etten-Leur in Etten-Leur (2 km) en TPC Pagnevaart in Hoeven (6 km). De afstanden zijn hemelsbreed gemeten vanaf Padel Etten-Leur.
Reserveren van alle 5 de banen bij Padel Etten-Leur loopt via bookaball.
De padelbanen van Padel Etten-Leur liggen er sinds 2018, inmiddels 8 jaar. Padellen in Etten-Leur kan hier dus al even.
Padel Etten-Leur telt 5 padelbanen, tegen 4,7 gemiddeld per Nederlandse padelclub.
Dat hangt af van de animo. Bij Padel Etten-Leur is nog niets gestart; hoe meer spelers uit Etten-Leur zich registreren, hoe sneller er een ladder van de grond komt.
Twee dingen: een gratis account maken en je speelsterkte invullen. Krijgt Padel Etten-Leur een ladder, dan meld je je individueel aan, vorm je een team en speel je op eigen tempo tegen andere teams uit Etten-Leur en omgeving.
Meer padelclubs in Etten-Leur en omgeving
De 6 dichtstbijzijnde padelclubs bij Padel Etten-Leur, binnen een straal van 7 km.
Beheer je deze club?
Claim Padel Etten-Leur en start een gratis ladder voor je leden.
Ladder spelen bij Padel Etten-Leur?
Registreer je gratis en zie meteen welke ladders in Etten-Leur en omgeving openstaan.
