The Bandeja Club

BinnenbanenGeen ladder
Baarlo7 binnenbanen
The Bandeja Club is een padelclub in Baarlo (Limburg) met 7 padelbanen (7 binnen), actief sinds 2025. Reserveren loopt via KNLTB Meet & Play. Binnen 10 kilometer liggen 10 andere padelclubs, de dichtstbijzijnde is Sportcenter de Berckt in Baarlo op < 1 km.

Hoogenkamp 10

5991 LA Baarlo

  • Reserveren via KNLTB Meet & Play
  • Padel sinds 2025

Nog geen ladder bij The Bandeja Club

The Bandeja Club heeft nog geen ladder competitie. Registreer je kosteloos en krijg bericht zodra er in Baarlo een begint.

Gratis registreren

The Bandeja Club in cijfers

7

padelbanen

NL-gemiddelde: 4,7

7

binnenbanen

NL-gemiddelde: 6,2

0

buitenbanen

NL-gemiddelde: 3,6

Met 7 padelbanen ligt The Bandeja Club boven het landelijk gemiddelde van 4,7 banen per padelclub.

Vragen over The Bandeja Club

Alles wat je moet weten over padelclub The Bandeja Club in Baarlo.

The Bandeja Club heeft 7 padelbanen (7x binnen). De club is gevestigd in Baarlo.

The Bandeja Club heeft 7 indoor padelbanen. Je kunt hier het hele jaar door padellen, ongeacht het weer.

The Bandeja Club is gevestigd op Hoogenkamp 10 te Baarlo.

The Bandeja Club telt 7 padelbanen, tegen 4,7 gemiddeld per Nederlandse padelclub.

Nog niet. Bij The Bandeja Club in Baarlo is nog geen ladder van start gegaan. Via Uppadel kun je er zelf een beginnen.

Registreer je gratis op Uppadel en geef Baarlo op als speelgebied. Zolang er bij The Bandeja Club geen ladder loopt, zie je meteen welke competities in de buurt wel openstaan.

De 3 dichtstbijzijnde padelclubs bij The Bandeja Club zijn Sportcenter de Berckt in Baarlo (< 1 km), TPC Tonido in Baarlo (< 1 km) en HBSV in Venlo (2 km). De afstanden zijn hemelsbreed gemeten vanaf The Bandeja Club.

Reserveren van alle 7 de banen bij The Bandeja Club loopt via KNLTB Meet & Play.

De padelbanen van The Bandeja Club liggen er sinds 2025, inmiddels 1 jaar. Padellen in Baarlo kan hier dus al even.

Beheer je deze club?

Claim The Bandeja Club en start een gratis ladder voor je leden.

Ladder spelen bij The Bandeja Club?

Registreer je gratis en zie meteen welke ladders in Baarlo en omgeving openstaan.