Padel Fabrique
Padel Fabrique is een padelclub in Nieuwegein (Utrecht) met 12 padelbanen (12 indoor), actief sinds 2024. Reserveren loopt via KNLTB Meet & Play. Binnen 10 kilometer liggen 15 andere padelclubs, de dichtstbijzijnde is TV Oudegein in Nieuwegein op 1 km.
12(indoor)
Nog geen ladder bij Padel Fabrique
Nog geen ladder bij Padel Fabrique. Wie zich gratis registreert, krijgt een seintje op het moment dat er een start.
Padel Fabrique vergeleken
12
padelbanen
NL-gemiddelde: 4,7
12
indoor
NL-gemiddelde: 6,2
0
outdoor
NL-gemiddelde: 3,6
Met 12 padelbanen ligt Padel Fabrique boven het landelijk gemiddelde van 4,7 banen per padelclub.
Vragen over Padel Fabrique
Alles wat je moet weten over padelclub Padel Fabrique in Nieuwegein.
Padel Fabrique heeft 12 padelbanen (12x indoor). De club is gevestigd in Nieuwegein.
Padel Fabrique heeft 12 indoor padelbanen. Je kunt hier het hele jaar door padellen, ongeacht het weer.
Padel Fabrique is gevestigd op Vreeswijkserijpad 5 te Nieuwegein.
De 3 dichtstbijzijnde padelclubs bij Padel Fabrique zijn TV Oudegein in Nieuwegein (1 km), Rijnhuyse, Tennis & Padel in Nieuwegein (1 km) en TV Vreeswijk in Nieuwegein (3 km). De afstanden zijn hemelsbreed gemeten vanaf Padel Fabrique.
Reserveren van alle 12 de banen bij Padel Fabrique loopt via KNLTB Meet & Play.
De padelbanen van Padel Fabrique liggen er sinds 2024, inmiddels 2 jaar. Padellen in Nieuwegein kan hier dus al even.
Padel Fabrique telt 12 padelbanen, tegen 4,7 gemiddeld per Nederlandse padelclub.
Voorlopig niet, want Padel Fabrique heeft nog geen actieve ladder. Wie zich registreert krijgt bericht wanneer daar verandering in komt.
Je meldt je individueel aan en vormt een team; de indeling gaat op gemiddelde speelsterkte. Wedstrijden plan je zelf, scores voer je in de app in en de stand loopt automatisch mee. Bij Padel Fabrique moet de eerste ladder nog beginnen.
Meer padelclubs in Nieuwegein en omgeving
De 6 dichtstbijzijnde padelclubs bij Padel Fabrique, binnen een straal van 4 km.
Beheer je deze club?
Claim Padel Fabrique en start een gratis ladder voor je leden.
Ladder spelen bij Padel Fabrique?
Registreer je gratis en zie meteen welke ladders in Nieuwegein en omgeving openstaan.
